Otevírací doba výdejního místa: Romantika - obchod pro šikuly, Račiněveská 2444, Praha 9 - Újezd nad Lesy, Po-pá 9:00 - 18:00, So 9:00 - 13:00

Rýžový papír Žena a květiny

Kód: DFSA4267
49 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Přírodní, rýžový papír na decoupage je na omak sametový a má v sobě viditelná vlákna.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rýžový papír Žena a květiny

Přírodní, rýžový papír na decoupage je na omak sametový a má v sobě viditelná vlákna. Je trochu silnější než tenká vrstva ubrousku a nenasákne hned lepidlem. Lepí se pomocí lepidla na decoupage na dřevo, lepenku, kov, sklo. Rýžový papír je průsvitný podobně jako jsou ubrousky na decoupage (na rozdíl od papírů na decoupage, které průsvitné většinou nejsou). Formát A4.

DOPORUČENÍ:

  • Lepidlo nanášejte na povrch dekorovaného předmětu, papír přiložte a přetřete znovu lepidlem na decoupage.
  • Nepoužívejte drsné štětce. Při opakovaném přejíždění (více jak 6x) přes lícovou stranu můžete narušit hrubším štětcem strukturu a poničit motiv. Prosvítá pak bílé jádro.
  • Pokud jste v některých návodech četli, že by se papíry na decoupage měli namáčet, u rýžových papírů tuto techniku nepoužívejte, protože jsou příliš jemné.
  • Motivy nemusíte detailně vystřihovat, můžete je trhat ručně v hrubém obrysu. Po nanesení na podklad papír částečně zprůhlední a splyne s podkladem. Vynikne pak obrázek.

UPOZORNĚNÍ:

  • Papíry dodáváme přeložené.
  • Nevhodné pro děti do 3 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: A4
EAN: 8024273992741
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola