Otevírací doba výdejního místa: Romantika - obchod pro šikuly, Račiněveská 2444, Praha 9 - Újezd nad Lesy, Po-pá 9:00 - 18:00, So 9:00 - 13:00

Školní potřeby

V naší nabídce najdete vše potřebné pro každého školáka, kromě sešitů  v různých formátech, vyrobených z velmi kvalitního bezdřevého papíru s vyšší gramáží , která umožní použití různých druhů zvýrazňovačů a popisovačů bez rizika prosáknuí na druhou stranu, najdete i nové sešity s plastovými deskami. Plastové desky s barevným potiskem jsou nejen stylové, ale i praktické a nahrazují tak povinný obal na sešit.(novinka od vydavatelství Stil).

Další zajímavou novinkou jsou kvalitní sešity s běleným papírem a vyšší gramáží zn. FILOFAX, opět v různých formátech a provedení s linkami, bez linek, nebo kostičkované. Vyrobené s pevnými deskami v lesklém, nebo matném provedení, také bez nutnosti sešity obalovat.

Veškeré vybavení pro výtvarnou výchovu, barvy , psací potřeby - oblíbené všemi školáky od těchto výrobců - Stabilo a Pilot

V naší kamenné prodejně najdete také obaly na učebnice všech vyráběných atypických rozměrů, zároveň si můžete nechat knihy zdarma obalit.

 

 

Nejprodávanější

5
67815678
Značky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stránka 1 z 30 - 525 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 30 - 525 položek celkem