Otevírací doba ve výdejním místě: Romantika - kreativní svět, Račiněveská 2444, Praha 9, Újezd nad Lesy, Po - Pá 9.00 - 18.00, So 9.00 - 13.00 --- 27. - 28.9. zavřeno!!!

OXFORD

Touha po dokonalosti

V Oxfordu věříme, že mít ty správné nástroje pro práci či studium zvyšuje sebevědomí a je tou pravou inspirací pro dosažení úspěchu. Proto každý rok Oxford uvádí na trh nová a inovativní řešení vedoucí k stále lepším výsledkům.

Každý detail tvořící širokou paletu výrobků Oxford je vytvářen tak, aby vám umožňoval naplnit váš potenciál a neustále posunovat vaše hranice výše.

Touha po dokonalosti

Odvážná

Od roku 1982 výrazně ovlivňujeme trendy na trhu, zejména svou schopností předvídat potřeby zákazníků s cílem neustále zlepšovat naši produktovou nabídku.

Moderní

Vždy myslíme o krok napřed a využíváme nejmodernější technologie, které nám pomáhají v dnešním rychle se měnícím světě držet krok s aktuálními potřebami a navrhovat chytrá řešení pro naše zákazníky.

Empatická

Jsme vám blíže. Naším hlavním cílem je poskytnout vám ty nejvhodnější produkty, což znamená, že věnujeme velkou pozornost tomu, co si obecně myslíte a co je pro vás opravdu důležité a konkrétně kdy využíváte naše výrobky.

Respektující

nezapomínáme na respekt a obdiv, které si zaslouží učení, studium i práce. To znamená, že každý výrobek OXFORD splňuje nejvyšší standardy a to jak v oblasti výkonu tak kvality a pohodlí při jeho užívání.

Charakter značky OXFORD zahrnuje kombinaci odborného know-how a technologických výzev: mezi osvědčenou tradicí a vzrušující modernou, mezi vysokým výkonem a nekompromisní kvalitou.

Historie

Před více jak sto lety, v roce 1910, byla založena značka OXFORD. Firma stabilně rostla až do roku 1982, kdy se připojila do skupiny Hamelin. Od této chvíle zažil OXFORD silný a rychlý růst po celé Evropě a na začátku 21.století  získal vedoucí postavení na trhu.

Nabídka značky OXFORD zahrnuje širokou škálu produktů, které se primárně zaměřují na dva stěžejní segmenty: škola a kancelář.

Každý rok je v Evropě vyrobeno a prodáno více jak 50 miliónů sešitů, poznámkových bloků a záznamních knih OXFORD. 99% produktů je vyráběno lokálně ve výrobních závodech společnosti Hamelin po celé Evropě.

Použité texty od dovozce tohoto zboží - Václav Čížek s.r.o.

 

Nejprodávanější

49
115149115
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.