V SOBOTU 20.4. ZAVŘENO! Otevírací doba výdejního místa: Romantika - obchod pro šikuly, Račiněveská 2444, Praha 9 - Újezd nad Lesy, Po-pá 9:00 - 18:00, So 9:00 - 13:00

Kdo jsme, co umíme, co pro vás můžeme udělat

smileys-cz-53

Jmenuji se Lenka Šebíková, na starosti mám hlavně hladký chod obchodu. Každodenně se věnuji zákazníkům v prodejně, mám perfektní přehled o zboží, a proto vám dokážu poradit s výběrem z nabízeného zboží. Poradím s výběrem komponentů pro výrobu šperků z korálků. Tužky, pera, pastelky a vše další na psaní je mojí doménou.

Také ráda pracuji se živými květinami, uvážu vám jakoukoliv kytici dle vašeho přání. Kytice vážu pouze na objednávku a proto u nás v obchodě nenajdete žádnou vzorovou. Mohu vám nabídnout výběr z mé tvorby z katalogu. Lze objednat jednotlivé kytice, ale i například celou svatbu, kromě základní výbavy pro nevěstu, ženicha, maminky, světdkyně atd. také dekorace do obřadní síně, nebo kostela a podobně.

Zároveň se starám o náš facebook, tvořím zajímavé knoflíkové dekorace a mnoho dalšího. Další mojí činností je natáčení videonávodů, ve kterých se snažíme přinášet jednoduché nápady na využití všeho zboží, které nabízíme.

IMG_9464-Edit foto já

Jmenuji se Milena Šebíková, v našem rodinném obchodě, jsem měla na starosti jednání s dodavateli, objednávání a doplňování zboží, hlídání všech novinek, které bychom mohly zařadit do nabídky.  Nadále se starám o provoz e-shopu včetně hlídání a kontroly dostupnosti jednotlivých druhů. Tvořím tématické dekorace, hlavně vánoční a velikonoční zboží. Hledám nové, zajímavé druhy zboží, které mohou oslovit naše zákazníky a doporučuji je k rozšíření naší nabídky.

Jsem zakladatelkou obchodu s názvem Romantika - kreativní svět, který ve svých začátcích v roce 2000 prodával hlavně bytové doplňky a dárkové zboží. Po maturitě moje dcera Lenka začala pracovat u mě v obchodě, tím vznikl rodinný obchod, který má již dlouhou tradici.

Obě nás přitahovala spíše výtvarná tvorba a proto jsme se po celkem krátké době ( v roce 2008) začaly věnovat i prodeji tohoto zboží. V současné době u nás v kamenné prodejně najdete, výtvarné potřeby, papírenské zboží a zároveň i již zmíněné bytové doplňky. Zároveň prodáváme i sezónní, tématicky zaměřené zboží - vánoční i velikonoční aranžmá, ale také řezané květiny na objednávku. 

Na konci roku 2019 jsem mohla odejít do důchodu a po delším rozhodování jsem se nakonec ( i pod vlivem všech okolností) v polovině roku 2020 rozhodla obchod předat Lence a skutečně odejít. Stále mě můžete potkávat v obchodě, pomáhám inadále i s provozem e-shopu.

Náš e-shop je koncipován pouze pro prodej papírnického zboží a výtvarných potřeb a toto zboží si zde můžete prohlédnout a potom zakoupit přímo v prodejně v Újezdu nad Lesy.

Věříme, že to již v novém roce bude možné a budete mit možnost vybrat si z naší nabídky výtvarných kurzů.

Jak můžete posoudit během roku 2020 se událo mnoho změn.

A toto je poslední z nich, našeho milého maskota Bertu vystřídal jiný:

 P_20170206_165009 Berta                  IMG_20200524_162946_2

Takto jsme představily v roce 2012 naši bassetí kamárádku s krásnou hnědou hlavou - Jmenuji se Bernadeta, ale říkají mi Berto, nebo radši Bertičko:) a jsem asi nejdůležitějším členem našeho prodejního týmu. Když je mým paničkám v obchodě smutno, chodí si pro radost do mého hebkého kožíšku. Takové podrbání za ušima, nebo na čumáčku mám moc ráda a můj všeříkající pohled jim vždycky dodá dobrou náladu. Jak já jim rozumím, vždycky, když se něco nepovede a nebo se potkáme s někým, kdo nemá dobrou náladu na rozdávání, tak se je snažím rozveselit a většinou se mi to podaří.

A kolik zákazníků chodí nejdřív za mnou a potom teprve přemýšlí co vlastně chtěli nakupovat!

Nyní u nás najdete skoro celou černou kámošku Bublinu, která určitě splní pověst té původní kamarádky, možná, že je někdy ještě přítulnější než byla Berta.Vše co bylo napsané o Bertě s naprostou dokonalostí platí také o Bublině. Prostě basseti jsou pro nás asi ti nejlepší psi na světe a vůbec nevadí, že trochu neposlouchají a jsou tak trochu tvrdohlaví, ale dokáží vás spolehlivě rozveselit a vždy dodat dobrou náladu.