Otevírací doba ve výdejním místě: Romantika - kreativní svět, Račiněveská 2444, Praha 9, Újezd nad Lesy, Po - Pá 9.00 - 18.00, So 9.00 - 13.00 --- 27. - 28.9. zavřeno!!!

Kdo jsme, co umíme, co pro vás můžeme udělat

smileys-cz-53

Jmenuji se Lenka Šebíková, na starosti mám hlavně hladký chod obchodu. Každodenně se věnuji zákazníkům v prodejně, mám perfektní přehled o zboží, a proto vám dokážu poradit s výběrem z nabízeného zboží. Poradím s výběrem komponentů pro výrobu šperků z korálků. Tužky, pera, pastelky a vše další na psaní je mojí doménou.

Také ráda pracuji se živými květinami, uvážu vám jakoukoliv kytici dle vašeho přání. Kytice vážu pouze na objednávku a proto u nás v obchodě nenajdete žádnou vzorovou. Mohu vám nabídnout výběr z mé tvorby z katalogu. Lze objednat jednotlivé kytice, ale i například celou svatbu, kromě základní výbavy pro nevěstu, ženicha, maminky, světdkyně atd. také dekorace do obřadní síně, nebo kostela a podobně.

Zároveň se starám o náš facebook, tvořím věnce na dveře, zajímavé knoflíkové dekorace a mnoho dalšího. Další mojí činností je natáčení videonávodů, ve kterých se snažíme přinášet jednoduché nápady na využití všeho zboží, které nabízíme.

IMG_9464-Edit foto já

Jmenuji se Milena Šebíková, v našem rodinném obchodě mám na starosti jednání s dodavateli, objednávání a doplňování zboží, hlídám všechny novinky, které bychom mohly zařadit do nabídky.  Starám se také o provoz e-shopu včetně expedice objednávek.

Jsem zakladatelkou obchodu Romantika - kreativní svět, který ve svých začátcích v roce 2000 prodával hlavně bytové doplňky a dárkové zboží. Po maturitě moje dcera Lenka začala pracovat u mě v obchodě, tím vznikl rodinný obchod, který má již více jak osmnáciletou tradici.

Obě nás přitahovala spíše výtvarná tvorba a začaly jsme se věnovat i prodeji tohoto zboží. V současné době u nás v kamenné prodejně najdete, výtvarné potřeby, papírenské zboží a zároveň i již zmíněné bytové doplňky. Zároveň prodáváme i sezónní, tématicky zaměřené zboží - vánoční i velikonoční aranžmá, ale také řezané květiny na objednávku. 

Náš e-shop je koncipován pouze pro prodej papírnického zboží a výtvarných potřeb a toto zboží si zde můžete prohlédnout a potom zakoupit přímo v prodejně v Újezdě nad Lesy.

Zároveň si můžete vybrat z naší nabídky výtvarných kurzů.

 

A toto je už bohužel minulost

 

 P_20170206_165009 Berta

 

Jmenuji se Bernadeta, ale říkají mi Berto, nebo radši Bertičko:) a jsem asi nejdůležitějším členem našeho prodejního týmu. Když je mým paničkám v obchodě smutno, chodí si pro radost do mého hebkého kožíšku. Takové podrbání za ušima, nebo na čumáčku mám moc ráda a můj všeříkající pohled jim vždycky dodá dobrou náladu. Jak já jim rozumím, vždycky, když se něco nepovede a nebo se potkáme s někým, kdo nemá dobrou náladu na rozdávání, tak se je snažím rozveselit a většinou se mi to podaří.

A kolik zákazníků chodí nejdřív za mnou a potom teprve přemýšlí co vlastně chtěli nakupovat!

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.