Otevírací doba výdejního místa: Romantika - obchod pro šikuly, Račiněveská 2444, Praha 9 - Újezd nad Lesy, Po-pá 9:00 - 18:00, So 9:00 - 13:00

Boxy na sešity, Sešity, Záznamní knihy

ŠKOLNÍ SEŠITY

Nabízíme různé variace velikostí a motivů školních sešitů. Kromě sešitů linkovaných, čtverečkovaných nebo procvičovacích u nás najdete i notové sešity a úkolníčky. Najdete u nás kousky s bezdřevým i recyklovaným papírem od prověřených firem.

BOXY A DESKY NA SEŠITY

Zabraňte ztrátám Vašich sešitů díky těmto krásným boxům. S nimi budou Vaše školní pomůcky stále jako nové. V nabídce naleznete nejrůznější motivy od těch nejlepších výrobců

ZÁZNAMNÍ KNIHY

Tyto knihy mají pevné desky, které zabrání poničení, takže všechny Vaše poznámky budou spolehlivě chráněny. Využijete je i při zapsání svých nápadů a myšlenek.Kvalitní šitá vazba je samozřejmostí - vyberte si z různých formátů a motivů od těch nejlepších. Chcete mít všechny recepty na jedno místě? Tak tyto záznamní knihy jsou přesně pro Vás.

Skladem máme obaly na sešity klasických velikostí A5 i A4, obaly na učebnice různých rozměrů máme také, ale je lepší přijít s učebnicemi a my vám je na počkání obalíme. Obaly lze nakoupit i pokud znáte velikosti knih, ale riskujete, že se nemusí vytypovaný obal přesně hodit na danou knihu!

 

Nejprodávanější

7
22117221
Značky
 
 
 
 

Stránka 1 z 5 - 84 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 5 - 84 položek celkem