Otevírací doba výdejního místa: Romantika - obchod pro šikuly, Račiněveská 2444, Praha 9 - Újezd nad Lesy, Po-pá 9:00 - 18:00, So 9:00 - 13:00
 

Saténový vosk ve spreji 400ml CK819

 

PINTY PLUS vosk ve spreji je určen na dřevo a povrchy nastříkané spreji PINTY PLUS CHALK (křídová barva ve spreji). Poskytuje jednotnou, hedvábnou a na dotek příjemnou vrstvu, chránící nabarvené povrchy. Vosk je určen pro ochranu neošetřeného dřeva nebo pro obnovení ochranné vrstvy dřeva již dříve ošetřené voskem.

Dostupnost Momentálně nedostupné
196 Kč / ks
Kód produktu CK819
Značka Novasolspray.com
Kategorie Laky a lepidla ve spreji
Položka byla vyprodána...
 

Saténový vosk ve spreji 400ml CK819

PINTY PLUS vosk ve spreji je určen na dřevo a povrchy nastříkané spreji PINTY PLUS CHALK (křídová barva ve spreji). Poskytuje jednotnou, hedvábnou a na dotek příjemnou vrstvu, chránící nabarvené povrchy. Vosk je určen pro ochranu neošetřeného dřeva nebo pro obnovení ochranné vrstvy dřeva již dříve ošetřené voskem. Je důležité poznamenat, že použití vosku je určeno především pro úpravu dřeva. Pro povrchy, které byly dříve natřeny křídovými barvami nebo stříkacími pastami Pintyplus, je také velmi vhodný, protože na rozdíl od jiných barev mají tyto křídové barvy otevřené póry. Voskové spreje proto nebudou vhodné pro ty barvy, které utěsňují povrchy. Obsah 400ml. Vydatnost 2m2.

Použití: Před použitím protřepávejte plechovku s voskem po dobu několika sekund. Naneste vosk nástřikem a pomocí bavlněného hadříku objekt rovnoměrně vyleštěte, což zajistí rovnoměrné rozložení vosku. U povrchů, které byly dříve natřeny nástřikem křídového nátěru Pintyplus, bude postup stejný. Produkt naneste po jedné hodině na povrchy, které byly nedávno natřeny. Poté platí jako obvykle. Mezi jednotlivými nástřiky vosku počkejte 30 minut, aby se vosk absorboval do povrchu. Použijte vosk ke zvýraznění barvy nebo přírodní barvy dřeva. Naneste na matný nebo lehce saténový povrch. Stejně jako u ostatních vosků bude nutné vrstvy po několika měsících obnovit.

Nebezpečí: Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem, při zahřátí se může roztrhnout. Může způsobit ospalost nebo závratě. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte ani nespalujte ni po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám vyšším než 50°C. Uschovávejte mimo dosah dětí. Zamezte vdechování aerosolů. Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách.

Instruktážní video zde:

https://www.youtube.com/watch?v=bprROxqHcmQ&feature=youtu.be

Podobné produkty

   
 • Lepidlo na polystyren 100ml Kód: 401944
  Lepidlo na polystyren 100ml

  Speciální lepidlo na polystyren se silnou přilnavostí, připravené k okamžitému použití.


  79 Kč
     
  Značka: Collall
 •  
 • de2fUc 165x600 b497861c197eab32 Kód: 0101/1100100
  Lepicí tyčinka Kores

  Lepicí tyčinka na všechny druhy papíru a korek. 

  různé velikosti balení, 

  ECO varianta s obalem vyrobeným z 85% recyklovaného plastu

  Hladká aplikace, prvotřídní kvalita, nezanechává stopy. Dlouhá životnost - lepicí tyčinka nevysychá!


  od 26 Kč
  Značka: Kores
 •  
 • 9W7yPU 600x600 97b47d60443e9a63 Kód: 0102/5689000
  Lepidlo UHU Porzellan Keramik - 3 ml

  Speciální, velmi silné a účinné vteřinové lepidlo na opravu porcelánu a keramiky. Určené pro lepení a opravy malých ploch porcelánu, keramiky, kamene, hliněných nádob aj. a to jak mezi sebou, tak i v kombinaci s ostatními materiály.


  98 Kč
     
  Značka: UHU

Saténový vosk


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.